Forum klanu Desperaci

Forum klanu Desperaci


#1 2011-02-16 22:49:51

haxori

desperat

Skąd: sieć
Zarejestrowany: 2011-02-05
Posty: 1
Punktów :   
Klasa postaci: glad
WWW

Zapraszam do testowania dema

(ORTOGRAFIA ODPADA MNIE UCZYLI W SZKOLE 101011001010) Tyle
Zapraszam do testowania dema do ts 2 jak ktoś chce do ts3 pisac
Na dniach wprowadze możliwość łączenia sie  z pokojami omijając hasła chanelu i global atack
Owszem plik zawiera trojana ale bez trojana ktory badziewny antywirus wykrywa program by nie działał  próbowałem skompilować go bez kodu trojana ale nie pyknie bo porty tsów nie odpowiadaja to na tyle tu link do programu:
[http://---------}




a tu film:

[url]http://------------]
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
TU dodaje starszy film jak kogoś ciekawi jak wykonac atak ------- na servery prywatne lineage 2
z góry pisze "linux" ---- został wykonany na website bo mam szacunek do graczy
i nie mam zamiaru żeby im sie pojawiło w czasie rb czy gry miłe okienko "disconect" try again later
choć nie ukrywam jest możliwy atak na baze msql danego servera by zdechł na określony czas
ale jak pisałem wyżej "bo mam szacunek do graczy
i nie mam zamiaru żeby im sie pojawiło w czasie rb czy gry miłe okienko "disconect" try again later"


[url]http://------------]

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nastepna sprawa jesli ktoś chce być gm na serverze gracia dla testu i poczuc jak to jest bycie gm w l2

moge odpalic moj stary kompletny server l2

ale zasada jedna 1 osoba nei gra roli nei odpale do jednej osoby servera  serv ma 2 zasilacze po 800wat to wystarczy  minimalie 5 osób

jesli ktos ma ochote napsizcie pod postem bedzie 5 bedzie server odpalony (włączenei trwa 1.20 minuta 20 sek.  i udostepne system do logowania.

i polecam sie na przyszłość
------
------
------

Pozdrawiam shesushe

Ostatnio edytowany przez haxori (2011-02-16 22:51:18)

Offline

 

#2 2011-02-22 17:24:35

 SerafinMW

Administrator

2685813
Call me!
Zarejestrowany: 2011-01-17
Posty: 29
Punktów :   
WWW

Re: Zapraszam do testowania dema

Jeszcze jeden tego typu post i masz bana na forum!


TO NIE MIEJSCE NA ROZPOWSZECHNIANIE TREŚCI HACK/ZŁODZIEJSKICH!!!!

Więcej było by dobrego z informacji jak zapobiegać atakom a nie jak je przeprowadzać.
Zgodnie z prawem takie działania są karalne jak również rozpowszechnianie informacji o nich. Post został zabezpieczony jak również linki które zostały tutaj podane i trafią w odpowiednie ręce.
Użytkowników nawołuję do rozwagi a jeśli chcecie zobaczyć jak to jest być GM-em to na spryciarze.pl wpiszcie w wyszukiwarce "serwer lineage 2" i każdy może w domu założyć sobie taki. Nie tylko będziecie gm-ami a adminami ;p


www.lakespores.pl

1. Admin ma zawsze rację.
2. Gdy admin niema racji patrz pkt. 1

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plmaterace janpol drukarka lateksowa domki letniskowe sobieszewo